Головна » 2016 » Листопад » 21 » Районне спортивне свято до Дня працівників сільського господарства
10:42
Районне спортивне свято до Дня працівників сільського господарства

19 листопада на спортивній базі  Крупецького навчально - виховного комплексу відділ освіти, молоді та спорту спільно з Славутською РО ВФСТ «Колос» провели районне спортивне свято до Дня працівників сільського господарства. В програмі свята були змагання з волейболу та настільного тенісу.

В змаганнях з волейболу прийняли участь команди сіл Крупець та Старий Кривин і команда юнаків Крупецького НВК. І місце посіла команда с. Крупець. Другими стали волейболісти  с. Старий Кривин. ІІІ місце – Крупець НВК. Команди  переможець і призери нагороджені грамотою і цінним призом.

В змаганнях з настільного тенісу прийняли участь дев’ять чоловік.  І місце зайняв Харчишин Михайло (с. Старий Кривин); ІІ – Лясоцький Віталій (с. Улашанівка); ІІІ – Марцинюк Віталій (с. Старий Кривин). Переможець та призери нагороджені грамотами і медалями.